Téma: aktivita

Naše přírodní ruleta, aneb jak prožít přírodu

Pořádně si prožít soužití s přírodou můžete sami nebo ve skupině přátel. Mé nejsilnější zážitky souvisí s cestováním po světě, někoho jiného zase mohou potkat v rodné čtvrti. Pojďme si společně a vzpomínat, jaké prožitky nám příroda již přichystala, a naplánovat nějaké nové

K vytištění: Jak na to? Je to jednoduché – ať už jsi sám nebo s přáteli, můžeš využít přírodní ruletu umístěnou na této dvoustraně. Najdi si kamínek a hoď jej na ruletu. Přečti text z políčka, na které dopadl, otázku zkus zodpovědět a úkol splnit či naplánovat. Pokud kamínek překrývá více políček, snaž se vybrat takové, které ještě nepadlo. K hraní rulety je možné využít třeba také dvojici kostek či špendlíkem připíchnutou sirku roztočenou jako v pravé ruletě. Poslední možností hraní hry, kterou zde nabídnu, je vybírání náhodných otázek a jejich pokládání ve skupině navzájem. Kreativitě se meze nekladou. Na schůzce nebo v kruhu přátel se můžete střídat s odpověďmi a úkoly plnit nebo plánovat společně.

Vášnivá cestovatelka stopem po všemožných ostrovech, p