Téma: rozcestník

Hlouběji do společnosti

O co se opřít, rozhodneme-li se měnit způsob, jakým s naším oddílem vyrážíme vstříc vnějšímu světu?
Foto: Jan Pešek

Metodické příručky

Společně tvoříme svět

Jak vést druhé k přijetí zodpovědnosti za vytváření světa? Metodika provází všemi rovinami angažovanosti, od osobního života, rodinného kruhu a místní komunity přes vztah k přírodě a širšímu lidskému společenství až ke globální propojenosti světa a zodpovědnosti vůči naší planetě. (Jiří Zajíc – Edy, 2016, bit.ly/2U7ruq0)