Téma: editorial

Editorial

Přání do neklidné doby

Jsou chvíle, kdy ostatní řeknou všechno za vás a vy víte, že snažit se k tématu něco dodávat by bylo jen plýtváním času vašich posluchačů nebo čtenářů. A tak jsem tu, abych vám popřál. Do čtení. Do zapojování se do společnosti zmítané koronavirovou pandemií i do té, v níž budeme žít, až krize přejde. Do vedení skautské činnosti se všemi omezeními, která zakoušíme. Do zvládání situace ve všech směrech, jimž doma, ve škole, v práci či kdekoli jinde v našich životech čelíme. Do toho všeho přeju vám, vašim oddílům a jejich nejširším střediskovým společenstvím mnoho a mnoho sil, zdraví, radosti, duševní pohody a nezlomné naděje, že tato zkušenost, přes všechny těžkosti, posílí náš charakter a upevní naše odhodlání dělat svět kolem nás lepším.

Zabývá se výchovou a vzděláváním. Působí v roversk